67SLG050060050PI00
DigiKeys produktnummer
903-1591-2-ND - Remsa och spole (TR)
903-1591-1-ND - Remsbit (CT)
903-1591-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
67SLG050060050PI00
Beskrivning
RFI FILM OVER FOAM PU SOLDER
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
RFI Film över skum Polyuretanskum, polyester med tenn/koppar (SN/CU) Lödmetall
Kategori
Längd
0,197" (5,00mm)
Tillverkare
Laird Technologies EMI
Höjd
0,236" (6,00mm)
Serie
Material
Polyuretanskum, polyester med tenn/koppar (SN/CU)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Fästmetod
Lödmetall
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-70°C
Typ
Film över skum
Hållbarhetstid, start
Leveransdatum
Form
Rektangel
Hållbarhetstid
24 månader
Bredd
0,197" (5,00mm)