TYS4030220M-10
DigiKeys produktnummer
240-2696-2-ND - Remsa och spole (TR)
240-2696-1-ND - Remsbit (CT)
240-2696-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TYS4030220M-10
Beskrivning
FIXED IND 22UH 1A 292.5 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 µH Avskärmad Trådlindad Induktor 1 A Max. 292,5mOhm Icke standard
Likströmsresistans (DCR)
Max. 292,5mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
10MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Trådlindad
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,157" (4,00 x 4,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,118" (3,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
1,3A