TYS30121R5N-10 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
I lager: 0
Datablad
1.5 µH Avskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 2.01 A Max. 58,5mOhm Icke standard
TYS30121R5N-10
DigiKeys produktnummer
TYS30121R5N-10-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TYS30121R5N-10
Beskrivning
FIXED IND 1.5UH 2.01A 58.5 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Likströmsresistans (DCR)
Max. 58,5mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
110MHz
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Trumkärna, trådlindad
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Induktans
Leverantörens enhetsförpackning
3012
Tolerans
±30%
Storlek/dimension
L 0,118" x B 0,118" (3,00 x 3,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,055" (1,40mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
1,62A