TYS3010220M-10 | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 240-2630-2-ND - Remsa och spole (TR) |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | TYS3010220M-10 |
Beskrivning | FIXED IND 22UH 380MA 930 MOHM |
Tillverkarens standardleveranstid | 14 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 22 µH Avskärmad Induktor 380 mA Max. 930mOhm Icke standard |
Datablad | Datablad |
Kategori | Skärmning Avskärmad |
Tillv. | Likströmsresistans (DCR) Max. 930mOhm |
Serie | Frekvens - självresonant 28MHz |
Förpackning Remsa och spole (TR) | Arbetstemperatur -40°C-125°C |
Artikelstatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Induktans | Monteringstyp Ytmontering |
Tolerans ±20% | Inkapsling/låda Icke standard |
Strömklassning (Ampere) | Storlek/dimension L 0,118" x B 0,118" (3,00 x 3,00mm) |
Ström - mättnadsström (Isat) 350mA | Höjd - monterad (max) 0,039" (1,00mm) |