TYS30101R5N-10
DigiKeys produktnummer
TYS30101R5N-10-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TYS30101R5N-10
Beskrivning
FIXED IND 1.5UH 1.3A 80 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.5 µH Avskärmad Trådlindad Induktor 1.3 A 80mOhm Icke standard
Kategori
Skärmning
Avskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
80mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
120MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Typ
Trådlindad
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Induktans
Monteringstyp
Ytmontering
Tolerans
±30%
Inkapsling/låda
Icke standard
Strömklassning (Ampere)
Storlek/dimension
L 0,118" x B 0,118" (3,00 x 3,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
1,27A
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)