MGV03021R0M-10 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Pulse Electronics
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Pulse Electronics
I lager: 0
Datablad
1 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 4 A Max. 38mOhm Icke standard
MGV03021R0M-10
DigiKeys produktnummer
240-3106-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MGV03021R0M-10
Beskrivning
FIXED IND 1UH 4A 38 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
5A
Tillv.
Skärmning
Avskärmad
Serie
Likströmsresistans (DCR)
Max. 38mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Formgjuten
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,126" (3,50 x 3,20mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)