LI0805H800R-10
DigiKeys produktnummer
LI0805H800R-10-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LI0805H800R-10
Beskrivning
FERRITE BEAD 80 OHM 0805 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
80 Ohms @ 100 MHz 1 Ström, signalledning Ferritkorn och chips 0805 (metrisk 2012) 800mA 150mOhm
Kategori
Strömklassning (max)
800mA
Tillverkare
Laird-Signal Integrity Products
DC-resistans (DCR) (max)
150mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Ström, signalledning
Höjd (max)
0,035" (0,90mm)
Antal ledningar
1
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Impedans @ frekvens
80 Ohms @ 100 MHz