LI0603G121R-10
DigiKeys produktnummer
240-2367-2-ND - Remsa och spole (TR)
240-2367-1-ND - Remsbit (CT)
240-2367-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LI0603G121R-10
Beskrivning
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
120 Ohms @ 100 MHz 1 Ström, signalledning Ferritkorn och chips 0603 (metrisk 1608) 1A 200mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LI0603G121R-10 Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
1A
DC-resistans (DCR) (max)
200mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Höjd (max)
0,031" (0,80mm)
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Impedans @ frekvens
120 Ohms @ 100 MHz