LFB095051-000
DigiKeys produktnummer
240-2277-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LFB095051-000
Beskrivning
FERRITE CORE 86 OHM SOLID 5.1MM
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Solid Frihängande Ferritkärnor 86Ohm vid 5MHz ID 0,201" diam. (5,10mm) YD 0,374" diam. (9,50mm) längd 0,750" (19,05mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LFB095051-000 Modeller
Kategori
Impedans @ frekvens
86Ohm vid 5MHz
Tillverkare
Laird-Signal Integrity Products
Material
LF
Serie
Innerdimension
0,201" diam. (5,10mm)
Förpackning
Bulk
Ytterdimension
0,374" diam. (9,50mm)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Frihängande
Typ
Runt
Längd
0,750" (19,05mm)