HZ1206E601R-10
DigiKeys produktnummer
240-2415-2-ND - Remsa och spole (TR)
240-2415-1-ND - Remsbit (CT)
240-2415-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HZ1206E601R-10
Beskrivning
FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
600 Ohms 1 Ström, signalledning Ferritkorn och chips 1206 (metrisk 3216) 500mA 300mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
HZ1206E601R-10 Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
500mA
Tillverkare
Laird-Signal Integrity Products
DC-resistans (DCR) (max)
300mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Ström, signalledning
Höjd (max)
0,043" (1,10mm)
Antal ledningar
1
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Impedans @ frekvens
600 Ohms @ 100 MHz