HZ0603A252R-10
DigiKeys produktnummer
240-2561-2-ND - Remsa och spole (TR)
240-2561-1-ND - Remsbit (CT)
240-2561-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HZ0603A252R-10
Beskrivning
FERRITE BEAD 2.5 KOHM 0603 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.5 kOhms 1 Signalledning Ferritkorn och chips 0603 (metrisk 1608) 50mA 1,5Ohm
EDA-/CAD-modeller
HZ0603A252R-10 Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
50mA
DC-resistans (DCR) (max)
1,5Ohm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Filtertyp
Signalledning
Höjd (max)
0,031" (0,80mm)
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Impedans @ frekvens
2.5 kOhms @ 100 MHz