HI2220P701R-10
DigiKeys produktnummer
240-2428-2-ND - Remsa och spole (TR)
240-2428-1-ND - Remsbit (CT)
240-2428-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HI2220P701R-10
Beskrivning
FERRITE BEAD 700 OHM 2220 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
700 Ohms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 2220 (metrisk 5650) 4A 25mOhm
Kategori
Strömklassning (max)
4A
Tillverkare
Laird-Signal Integrity Products
DC-resistans (DCR) (max)
25mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
2220 (metrisk 5650)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Kraftledning
Höjd (max)
0,136" (3,45mm)
Antal ledningar
1
Storlek/dimension
L 0,220" x B 0,200" (5,59 x 5,08mm)
Impedans @ frekvens
700 Ohms @ 100 MHz