DM1612X560R-10
DigiKeys produktnummer
240-2417-2-ND - Remsa och spole (TR)
240-2417-1-ND - Remsbit (CT)
240-2417-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DM1612X560R-10
Beskrivning
FERRITE BEAD 56 OHM 1612 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
56 Ohms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 1612 (metrisk 4030) 10A 4mOhm
Kategori
Strömklassning (max)
10A
Tillverkare
Laird-Signal Integrity Products
DC-resistans (DCR) (max)
4mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
1612 (metrisk 4030)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Kraftledning
Höjd (max)
0,090" (2,28mm)
Antal ledningar
1
Storlek/dimension
L 0,160" x B 0,120" (4,06 x 3,05mm)
Impedans @ frekvens
56 Ohms @ 100 MHz