CM7060P701R-10
DigiKeys produktnummer
240-CM7060P701R-10TR-ND - Remsa och spole (TR)
240-CM7060P701R-10CT-ND - Remsbit (CT)
240-CM7060P701R-10DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CM7060P701R-10
Beskrivning
CMC 4A 2LN 700 OHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 700 Ohms @ 100 MHz 4A DCR 15mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CM7060P701R-10 Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
4A
Tillverkare
Laird-Signal Integrity Products
DC-resistans (DCR) (max)
15mOhm
Serie
Märkspänning - DC
80V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Kraftledning
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,236" (7,00 x 6,00mm)
Antal ledningar
2
Höjd (max)
0,150" (3,80mm)
Impedans @ frekvens
700 Ohms @ 100 MHz