CM6032V201R-10
DigiKeys produktnummer
240-2468-2-ND - Remsa och spole (TR)
240-2468-1-ND - Remsbit (CT)
240-2468-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CM6032V201R-10
Beskrivning
CMC 8A 8LN 200 OHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
8 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 200 Ohms @ 100 MHz 8A DCR 10mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CM6032V201R-10 Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
8A
Tillverkare
Laird-Signal Integrity Products
DC-resistans (DCR) (max)
10mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,600" x B 0,430" (15,24 x 10,92mm)
Filtertyp
Kraftledning
Höjd (max)
0,397" (10,08mm)
Antal ledningar
8
Inkapsling/låda
Vertikal, 16 flata ledningar
Impedans @ frekvens
200 Ohms @ 100 MHz