CM5740Z171B-10
DigiKeys produktnummer
240-2490-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CM5740Z171B-10
Beskrivning
CMC 20A 4LN 170 OHM TH
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4 ledning Common Mode-drossel Genomgående hål 170 Ohms @ 100 MHz 20A DCR 1mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CM5740Z171B-10 Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
20A
Tillverkare
Laird-Signal Integrity Products
DC-resistans (DCR) (max)
1mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Genomgående hål
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,570" x B 0,395" (14,48 x 10,03mm)
Filtertyp
Kraftledning
Höjd (max)
0,508" (12,90mm)
Antal ledningar
4
Inkapsling/låda
Vertikal, 8 PC-stift
Impedans @ frekvens
170 Ohms @ 100 MHz