CM3312R111R-10
DigiKeys produktnummer
240-2500-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CM3312R111R-10
Beskrivning
CMC 5A 2LN 110 OHM SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 110 Ohms @ 100 MHz 5A DCR 5mOhm
Kategori
Impedans @ frekvens
110 Ohms @ 100 MHz
Tillverkare
Laird-Signal Integrity Products
Strömklassning (max)
5A
Serie
DC-resistans (DCR) (max)
5mOhm
Artikelstatus
Föråldrad
Storlek/dimension
L 0,335" x B 0,120" (8,50 x 3,05mm)
Filtertyp
Ström, signalledning
Höjd (max)
0,103" (2,61mm)