CC2824E513R-10
DigiKeys produktnummer
240-2448-2-ND - Remsa och spole (TR)
240-2448-1-ND - Remsbit (CT)
240-2448-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC2824E513R-10
Beskrivning
CMC 51UH 800MA 2LN 3.8 KOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
51 µH @ 100 kHz 2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 3.8 kOhms @ 50 MHz 800mA DCR 300mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CC2824E513R-10 Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
800mA
Tillverkare
Laird-Signal Integrity Products
DC-resistans (DCR) (max)
300mOhm
Serie
Märkspänning - DC
80V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Märkspänning - AC
42V
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Filtertyp
Signalledning
Monteringstyp
Ytmontering
Antal ledningar
2
Storlek/dimension
L 0,295" x B 0,217" (7,50 x 5,50mm)
Impedans @ frekvens
3.8 kOhms @ 50 MHz
Höjd (max)
0,150" (3,80mm)
Induktans @ frekvens
51 µH @ 100 kHz