35T0231-00P
DigiKeys produktnummer
240-2584-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
35T0231-00P
Beskrivning
FERRITE CORE TOROID 991NH
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Parylen Ferritkärnor Toroid typ längd bredd 0,231" (5,87mm) Diameter 0,061" (1,55mm) höjd
Tolerans
±20%
Tillverkare
Laird-Signal Integrity Products
Mellanrum
Utan mellanrum
Förpackning
Bulk
Initial permeabilitet (µi)
5000
Artikelstatus
Aktiv
Effektiv magnetisk volym (Ve) mm³
26.775
Kärntyp
Toroid
Ytfinish
Parylen
Diameter
0,231" (5,87mm)
Höjd
0,061" (1,55mm)
Induktansfaktor (A)
991 nH