35F0121-0SR-10
DigiKeys produktnummer
240-2520-2-ND - Remsa och spole (TR)
240-2520-1-ND - Remsbit (CT)
240-2520-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
35F0121-0SR-10
Beskrivning
FERRITE BEAD 41 OHM 2SMD 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
41 Ohms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 2-SMD, J-Lead 10A 0,75mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
35F0121-0SR-10 Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
10A
Tillverkare
Laird-Signal Integrity Products
DC-resistans (DCR) (max)
0,75mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
2-SMD, J-Lead
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Kraftledning
Höjd (max)
0,100" (2,55mm)
Antal ledningar
1
Storlek/dimension
L 0,160" x B 0,120" (4,06 x 3,05mm)
Impedans @ frekvens
41 Ohms @ 100 MHz