33P3839-0M0
DigiKeys produktnummer
240-2774-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
33P3839-0M0
Beskrivning
FERRITE PLATE 50.00MM X 97.50MM
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Ferritplatta L 1,969" x B 3,839" (50,00 x 97,50mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
33P3839-0M0 Modeller
Tillverkare
Laird-Signal Integrity Products
Filtertyp
Ferritplatta
Serie
Storlek/dimension
L 1,969" x B 3,839" (50,00 x 97,50mm)
Förpackning
Box
Höjd - monterad (max)
0,043" (1,10mm)