33P2098-0M0
DigiKeys produktnummer
240-2773-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
33P2098-0M0
Beskrivning
FERRITE PLATE 53.30MM X 53.30MM
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Ferritplatta L 2,098" x B 2,098" (53,30 x 53,30mm)
Tillverkare
Laird-Signal Integrity Products
Filtertyp
Ferritplatta
Serie
Storlek/dimension
L 2,098" x B 2,098" (53,30 x 53,30mm)
Förpackning
Box
Höjd - monterad (max)
0,098" (2,50mm)