29F0318-1SR-10
DigiKeys produktnummer
240-2515-2-ND - Remsa och spole (TR)
240-2515-1-ND - Remsbit (CT)
240-2515-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
29F0318-1SR-10
Beskrivning
FERRITE BEAD 119 OHM 6SMDS 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
119 Ohms @ 100 MHz 3 Kraftledning Ferritkorn och chips 6-SMD, flata ledningar 6A 10mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
29F0318-1SR-10 Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
6A
Tillverkare
Laird-Signal Integrity Products
DC-resistans (DCR) (max)
10mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
6-SMD, flata ledningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Kraftledning
Höjd (max)
0,165" (4,19mm)
Antal ledningar
3
Storlek/dimension
L 0,190" x B 0,177" (4,83 x 4,50mm)
Impedans @ frekvens
119 Ohms @ 100 MHz