28T0145-500
DigiKeys produktnummer
240-28T0145-500-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
28T0145-500
Beskrivning
FERRITE CORE TOROID 443NH 28
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Obelagd 28 Ferritkärnor Toroid typ längd bredd 0,145" (3,68mm) Diameter 0,128" (3,25mm) höjd
Kategori
Induktansfaktor (A)
443 nH
Tillverkare
Laird-Signal Integrity Products
Tolerans
±25%
Förpackning
Bulk
Mellanrum
Utan mellanrum
Artikelstatus
Aktiv
Initial permeabilitet (µi)
850
Kärntyp
Toroid
Ytfinish
Obelagd
Material
28
Höjd
0,128" (3,25mm)
Diameter
0,145" (3,68mm)