28S2827-210
DigiKeys produktnummer
28S2827-210-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
28S2827-210
Beskrivning
FERRITE CORE 120 OHM CLIP
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kläm ihop (Orderkvant. 2 = 1 sats) Frihängande Ferritkärnor 120Ohm vid 100MHz ID B 0,669" x H 0,037" (17,00 x 0,94mm) YD B 0,827" x H 0,157" (21,00 x 3,99mm) längd 0,473" (12,01mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
28S2827-210 Modeller
Kategori
Impedans @ frekvens
120Ohm vid 100MHz
Tillverkare
Laird-Signal Integrity Products
Material
28
Serie
Innerdimension
B 0,669" x H 0,037" (17,00 x 0,94mm)
Förpackning
Tråg
Ytterdimension
B 0,827" x H 0,157" (21,00 x 3,99mm)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Frihängande
Typ
Plant
Längd
0,473" (12,01mm)