28R1779-100
DigiKeys produktnummer
240-2335-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
28R1779-100
Beskrivning
FERRITE CORE 170 OHM SOLID
Detaljerad beskrivning
Solid Frihängande Ferritkärnor 170Ohm vid 100MHz ID B 2,050" x H 0,066" (52,07 x 1,68mm) YD B 2,500" x H 0,500" (63,50 x 12,70mm) längd 0,511" (12,98mm)
EDA-/CAD-modeller
28R1779-100 Modeller
Kategori
Impedans @ frekvens
170Ohm vid 100MHz
Innerdimension
B 2,050" x H 0,066" (52,07 x 1,68mm)
Ytterdimension
B 2,500" x H 0,500" (63,50 x 12,70mm)
Längd
0,511" (12,98mm)