28R0898-100
DigiKeys produktnummer
28R0898-100-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
28R0898-100
Beskrivning
FERRITE CORE 110 OHM SOLID
Detaljerad beskrivning
Solid Frihängande Ferritkärnor 110Ohm vid 100MHz ID B 0,736" x H 0,028" (18,70 x 0,70mm) YD B 0,898" x H 0,110" (22,80 x 2,80mm) längd 0,472" (12,00mm)
EDA-/CAD-modeller
28R0898-100 Modeller
Kategori
Impedans @ frekvens
110Ohm vid 100MHz
Innerdimension
B 0,736" x H 0,028" (18,70 x 0,70mm)
Ytterdimension
B 0,898" x H 0,110" (22,80 x 2,80mm)
Längd
0,472" (12,00mm)