28R0453-200
DigiKeys produktnummer
240-2155-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
28R0453-200
Beskrivning
FERRITE CORE 104 OHM SOLID
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Solid Frihängande Ferritkärnor 104Ohm vid 100MHz ID B 0,315" x H 0,028" (8,00 x 0,70mm) YD B 0,453" x H 0,118" (11,50 x 3,00mm) längd 0,472" (12,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
28R0453-200 Modeller
Kategori
Impedans @ frekvens
104Ohm vid 100MHz
Tillverkare
Laird-Signal Integrity Products
Material
28
Serie
Innerdimension
B 0,315" x H 0,028" (8,00 x 0,70mm)
Förpackning
Tråg
Ytterdimension
B 0,453" x H 0,118" (11,50 x 3,00mm)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Frihängande
Typ
Plant
Längd
0,472" (12,00mm)