28B0616-000
DigiKeys produktnummer
240-2306-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
28B0616-000
Beskrivning
FERRITE 210 OHM HINGED 25.40MM
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Solid Frihängande Ferritkärnor 310Ohm vid 100MHz ID 0,275" diam. (6,99mm) YD 0,616" diam. (15,65mm) längd 1,125" (28,58mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
28B0616-000 Modeller
Kategori
Impedans @ frekvens
310Ohm vid 100MHz
Tillverkare
Laird-Signal Integrity Products
Material
28
Serie
Innerdimension
0,275" diam. (6,99mm)
Förpackning
Tråg
Ytterdimension
0,616" diam. (15,65mm)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Frihängande
Typ
Runt
Längd
1,125" (28,58mm)