28B0591-200 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Fair-Rite Products Corp.
I lager: 16 551
Datablad
Solid Frihängande Ferritkärnor 377Ohm vid 100MHz ID 0,232" diam. (5,90mm) YD 0,591" diam. (15,00mm) längd 1,378" (35,00mm)
28B0591-200
DigiKeys produktnummer
240-2242-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
28B0591-200
Beskrivning
FERRITE 60 OHM CLIP 35MM X 0.80M
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
28B0591-200 Modeller
Kategori
Impedans @ frekvens
377Ohm vid 100MHz
Tillverkare
Laird-Signal Integrity Products
Material
28
Serie
Innerdimension
0,232" diam. (5,90mm)
Förpackning
Tråg
Ytterdimension
0,591" diam. (15,00mm)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Frihängande
Typ
Runt
Längd
1,378" (35,00mm)