28B0157-100
DigiKeys produktnummer
28B0157-100-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
28B0157-100
Beskrivning
FERRITE CORE 121 OHM SOLID 2MM
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Solid Frihängande Ferritkärnor 121Ohm vid 100MHz ID 0,079" diam. (2,00mm) YD 0,157" diam. (4,00mm) längd 0,394" (10,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
28B0157-100 Modeller
Kategori
Impedans @ frekvens
121Ohm vid 100MHz
Tillverkare
Laird-Signal Integrity Products
Material
28
Serie
Innerdimension
0,079" diam. (2,00mm)
Förpackning
Tråg
Ytterdimension
0,157" diam. (4,00mm)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Frihängande
Typ
Runt
Längd
0,394" (10,00mm)