KDA-121OB-18056S-A
DigiKeys produktnummer
73-KDA-121OB-18056S-A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KDA-121OB-18056S-A
Beskrivning
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 12.1"
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapacitiv Displaymoduler - LCD grafiska Genomskinlig Röd, grön, blå (RGB) TFT - färg I2C, LVDS, USB 12,1" (307,34mm) 1024 x 768 (XGA)
Kategori
Diagonal skärmstorlek
12,1" (307,34mm)
Tillverkare
Kyocera International, Inc.
Visningsområde
B 253,00 x H 191,50mm