W3F35X8W01-U150D3B0C
DigiKeys produktnummer
478-W3F35X8W01-U150D3B0C-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
W3F35X8W01-U150D3B0C
Beskrivning
WI-FI DUAL BAND/BLUETOOTH FPC AN
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2,44GHz, 5,5GHz Bluetooth, M2M, Wi-Fi, WLAN, ZigBee™ Patch (flat) RF-antenner 2,4GHz-2,48GHz, 5,15GHz-5,85GHz 2,3dBi, 5dBi U,FL Lim
Kategori
Antenntyp
Patch (flat)
Tillverkare
KYOCERA AVX
Antal band
2
Serie
Returförlust
-15dB, -10dB
Förpackning
Bulk
Förstärkning
2,3dBi, 5dBi
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Kabel - 150mm
RF-familj/standard
802.15.4, Bluetooth, WiFi
Terminering
U,FL
Frekvensgrupp
UHF (2GHz-3GHz), SHF (f > 4GHz)
Monteringstyp
Lim
Frekvens - (center/band)
2,44GHz, 5,5GHz
Höjd (max)
0,004" (0,10mm)
Frekvensomfång
2,4GHz-2,48GHz, 5,15GHz-5,85GHz