VC08LC18A500DP | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | VC08LC18A500DP |
Beskrivning | VARISTOR 30A 0805 |
Tillverkarens standardleveranstid | 15 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 30 A Varistor 1 Kretsar Ytmontering, MLCV 0805 (metrisk 2012) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Ström - stötpuls 30 A |
Tillverkare KYOCERA AVX | Energi 0,1J |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Antal kretsar 1 |
Artikelstatus Aktiv | Kapacitans @ frekvens 50 pF @ 1 MHz |
Max AC-spänning 14 V | Arbetstemperatur -55°C-125°C (TA) |
Max DC-spänning 18 V | Monteringstyp Ytmontering, MLCV |
Varistorspänning (min) 25 V | Inkapsling/låda 0805 (metrisk 2012) |
Varistorspänning (max) 40 V |