VC08LC18A500DP
DigiKeys produktnummer
478-2515-2-ND - Remsa och spole (TR)
478-2515-1-ND - Remsbit (CT)
478-2515-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VC08LC18A500DP
Beskrivning
VARISTOR 30A 0805
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
30 A Varistor 1 Kretsar Ytmontering, MLCV 0805 (metrisk 2012)
Kategori
Ström - stötpuls
30 A
Tillverkare
KYOCERA AVX
Energi
0,1J
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Antal kretsar
1
Artikelstatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
50 pF @ 1 MHz
Max AC-spänning
14 V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C (TA)
Max DC-spänning
18 V
Monteringstyp
Ytmontering, MLCV
Varistorspänning (min)
25 V
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Varistorspänning (max)
40 V