TRME226K035R0060
DigiKeys produktnummer
478-6611-2-ND - Remsa och spole (TR)
478-6611-1-ND - Remsbit (CT)
478-6611-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TRME226K035R0060
Beskrivning
CAP TANT 22UF 10% 35V 2917
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 35 V 2917 (metrisk 7343) 60mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TRME226K035R0060 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Artikelstatus
Aktiv
Höjd - monterad (max)
0,169" (4,30mm)
Kapacitans
Tillverkarens storlekskod
E
Tolerans
±10%
Klassificeringar
AEC-Q200
Spänning - märkt
35 V
Egenskaper
Automotive
Typ
Formgjuten
Grad
Automotive
ESR (Equivalent Series Resistance)
60mOhm