TPSC225K050R1500
DigiKeys produktnummer
478-TPSC225K050R1500TR-ND - Remsa och spole (TR)
478-TPSC225K050R1500CT-ND - Remsbit (CT)
478-TPSC225K050R1500DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TPSC225K050R1500
Beskrivning
CAP TANT
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.2 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 50 V 2312 (metrisk 6032) 1,5Ohm vid 100kHz
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
1,5Ohm vid 100kHz
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
2312 (metrisk 6032)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,236" x B 0,126" (6,00 x 3,20mm)
Tolerans
±10%
Höjd - monterad (max)
0,110" (2,80mm)
Spänning - märkt
50 V