TPSB226K010R0400
DigiKeys produktnummer
478-2393-2-ND - Remsa och spole (TR)
478-2393-1-ND - Remsbit (CT)
478-2393-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TPSB226K010R0400
Beskrivning
CAP TANT 22UF 10% 10V 1411
Detaljerad beskrivning
22 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 10 V 1411 (metrisk 3528), 1210 400mOhm
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
400mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
1411 (metrisk 3528), 1210
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,083" (2,10mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
B
Spänning - märkt
10 V