TCTOBL0E227M8R-ZN1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 2 900
Datablad
220 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 2.5 V 1411 (metrisk 3528) 35mOhm vid 100kHz
TCTOBL0E227M8R-ZN1
DigiKeys produktnummer
478-TCTOBL0E227M8R-ZN1TR-ND - Remsa och spole (TR)
478-TCTOBL0E227M8R-ZN1CT-ND - Remsbit (CT)
478-TCTOBL0E227M8R-ZN1DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TCTOBL0E227M8R-ZN1
Beskrivning
BL- CASE / 227- CAP CODE / POLY
Tillverkarens standardleveranstid
99 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
35mOhm vid 100kHz
Tillverkare
KYOCERA AVX
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
1411 (metrisk 3528)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Kapacitans
220 µF
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
BL
Spänning - märkt
2.5 V