TAJW226K020RNJ är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
KYOCERA AVX
I lager: 1 599
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
I lager: 1 634
Datablad
I lager: 481
Vishay Sprague
Vishay Sprague
I lager: 356
KEMET
KEMET
I lager: 750
22 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 20 V 2312 (metrisk 6032) 1,6Ohm
TAJW226K020RNJ
DigiKeys produktnummer
TAJW226K020RNJ-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TAJW226K020RNJ
Beskrivning
CAP TANT 22UF 10% 20V 2312
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TAJW226K020RNJ Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
1,6Ohm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
2312 (metrisk 6032)
Storlek/dimension
L 0,236" x B 0,126" (6,00 x 3,20mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,059" (1,50mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
W
Spänning - märkt
20 V