TAJW106K020RNJ
DigiKeys produktnummer
478-TAJW106K020RNJTR-ND - Remsa och spole (TR)
478-TAJW106K020RNJCT-ND - Remsbit (CT)
478-TAJW106K020RNJDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TAJW106K020RNJ
Beskrivning
CAP TANT 10UF 10% 20V 2312
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 20 V 2312 (metrisk 6032) 1,9Ohm
EDA-/CAD-modeller
TAJW106K020RNJ Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
1,9Ohm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
2312 (metrisk 6032)
Storlek/dimension
L 0,236" x B 0,126" (6,00 x 3,20mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,059" (1,50mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
W
Spänning - märkt
20 V