TAJE157M020SNJ är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 119
Datablad
Uppgradering
KEMET
I lager: 3 336
150 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 20 V 2917 (metrisk 7343) 300mOhm
TAJE157M020SNJ
DigiKeys produktnummer
TAJE157M020SNJ-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TAJE157M020SNJ
Beskrivning
CAP TANT 150UF 20% 20V 2917
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TAJE157M020SNJ Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
300mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,169" (4,30mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
E
Spänning - märkt
20 V