TAJD336K020RNJ
DigiKeys produktnummer
478-1734-2-ND - Remsa och spole (TR)
478-1734-1-ND - Remsbit (CT)
478-1734-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TAJD336K020RNJ
Beskrivning
CAP TANT 33UF 10% 20V 2917
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
33 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 20 V 2917 (metrisk 7343) 900mOhm
EDA-/CAD-modeller
TAJD336K020RNJ Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
900mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
D
Spänning - märkt
20 V