TAJB336M004RNJ är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Vishay Sprague
33 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 4 V 1411 (metrisk 3528), 1210
TAJB336M004RNJ
DigiKeys produktnummer
TAJB336M004RNJ-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TAJB336M004RNJ
Beskrivning
CAP TANT 33UF 20% 4V 1411
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TAJB336M004RNJ Modeller
Kategori
Typ
Formgjuten
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1411 (metrisk 3528), 1210
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,083" (2,10mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
B
Spänning - märkt
4 V