SR592A330JARTR1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
KEMET
KEMET
I lager: 68
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
33 pF ±5% 200V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
SR592A330JARTR1
DigiKeys produktnummer
SR592A330JARTR1-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SR592A330JARTR1
Beskrivning
CAP CER 33PF 200V NP0 RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,200" x B 0,125" (5,08 x 3,18mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,300" (7,62mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)