SR307C223MARTR1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 81
Datablad
Uppgradering
I lager: 0
Uppgradering
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
TDK
I lager: 920
Murata Electronics
Murata Electronics
0.022 µF ±20% 500V Keramiska kondensatorer X7R Radial
SR307C223MARTR1
DigiKeys produktnummer
SR307C223MARTR1-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SR307C223MARTR1
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 500V X7R RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,300" x B 0,150" (7,62 x 3,81mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,360" (9,14mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)