SR215C822KARTR1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Direkt
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Direkt
Similar
Similar
8200 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R Radial
SR215C822KARTR1
DigiKeys produktnummer
SR215C822KARTR1-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SR215C822KARTR1
Beskrivning
CAP CER 8200PF 50V X7R RADIAL
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
L 0,200" x B 0,125" (5,08 x 3,18mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,300" (7,62mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)