SR075A271JARTR1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Direkt
TDK
I lager: 342
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
TDK
I lager: 97
Similar
I lager: 450
Similar
270 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
SR075A271JARTR1
DigiKeys produktnummer
SR075A271JARTR1-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SR075A271JARTR1
Beskrivning
CAP CER 270PF 50V NP0 RADIAL
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
L 0,150" x B 0,100" (3,81 x 2,54mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,250" (6,35mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)