Bilden för RPA0300T0050JNBK är inte tillgänglig
RPA0300T0050JNBK
DigiKeys produktnummer
478-7039-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RPA0300T0050JNBK
Beskrivning
RES CHAS MNT 50 OHM 5% 20W
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
RF IC Effektmodul 0Hz-6GHz
Kategori
Funktion
Effektmodul
Tillverkare
KYOCERA AVX
Frekvens
0Hz-6GHz