MC3225Z100.000C19XSH
DigiKeys produktnummer
478-MC3225Z100.000C19XSHTR-ND - Remsa och spole (TR)
478-MC3225Z100.000C19XSHCT-ND - Remsbit (CT)
478-MC3225Z100.000C19XSHDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MC3225Z100.000C19XSH
Beskrivning
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,71V-3,63V Viloläge (ström av) 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
1,71V-3,63V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±30ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
14,5mA
Artikelstatus
Aktiv
Klassificeringar
AEC-Q200
Resonatorbas
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Funktion
Viloläge (ström av)
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)